HAKKIMIZDA
Kayseri'de Endüstriyel Soğutma Sistemleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz, soğutma sistemleri sektöründe çalışmış kurucularının müşterilerine yenilikçi, hesaplı ve kaliteli çözümler sunmayı hedefleyen AYDENİZ SOĞUTMA , sektörde edindiği saygınlığını her geçen gün daha da arttırmaktadır. Amacımız müşterilerimize arzu ettikleri çözümleri kaliteli ve hızlı bir şekilde sunarken işletme ve üretim maliyetlerini mümkün olduğunca azaltmaktır.

NELER YAPARIZ

Soğuk hava depoları , endüstriyel soğutma sistemleri , ticari buzdolapları , soğutma sistemlerinin satış, bakım ve servis hizmetleri ana faaliyetlerimiz arasındadır. Daha detaylı bilgi için "NELER YAPARIZ" sayfamızı ziyaret edebilir ya da müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İLKELERİMİZ

Çalışma ilkelerimiz; müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin, mümkün olan en doğru ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir. Bu ikisinin birbirine bağlı olduğunun bilincindeyiz. Size, ihtiyacınız doğrultusunda işinizin özgün gereksinimlerinden, standart gereksinimlerine uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

HEDEFİMİZ

Bir işletmenin soğutma ile ilgili gereksinimi olabilecek her ürünü ve hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak temel hedeflerimizdendir.